Добавить новый отзыв:
Анатолій

18.янв.2018

Приводив сюди своїх дітей, вони до речі перший раз були у стоматолога! Мені сподобалось що лікарі мають досвід у роботі з дітьми! Це дуже важливо, тому що саме завдяки тому що Ви маєте підхід до малюків, мої діти не будуть боятися стоматологів! Дякую за професійність!!!

Вікторія

17.янв.2018

Відвідувала цю клініку в понеділок, потрібно було видалити зуб мудрості, який мені вічно докучав. Все зробили швидко і безболісно! Дякую за ваш професіоналізм!!!

Саша

11.янв.2018

Хорошая клиника!

Марина

26.дек.2017

Давно лікую зуби в цій клініці. Але таке складне лікування, як установка імпланта проходила вперше в житті. Інну Дмитрівну знаю давно і тому була впевнена в результаті. Процес не був швидким, але настільки делікатним і акуратним, що не залишилося ніяких сумнівів, ні в клініці ні в її гуру - Інні Дмитрівній, ні в її методі! Дякую клініці Роз-Дент та всьому її прсоналу!

Яна

26.дек.2017

У меня потемнел зуб и обратилась в эту стоматологию. Мне сделали снимок и у меня оказался периодонтит. Мне оказали качественное лечение и делали все максимально аккуратно. Зуб восстановил свой цвет и немножко мне еще нарастили. В целом - теперь у меня потрясная улыбка и нет ноющего нерва.