«InStom» – стоматологія для всієї сімї

Довіра до стоматолога формується аж ніяк не за один візит. Саме тому багато людей вирішують спостерігатися в клініці, що пройшла всі «рівні перевірок» на якість. Чому «InStom» рекомендують родичам, сюди приводять на обстеження і лікування дітей.


Для кожної проблеми - своє рішення


«InStom» - справжня сімейна клініка в місті   Київ, де є все для якісного та комфортного лікування зубів у пацієнтів різних вікових категорій. Спектр послуг охоплює профілактичні заходи, безпечне відбілювання зубів,   брекети   установка і обслуговування, терапевтичну і хірургічну стоматологію, кваліфіковану допомогу ортодонта.

Для маленьких пацієнтів - особливі умови. Щоб вони не відчували страху перед стоматологічним кабінетом, наші фахівці «за сумісництвом» працюють аніматорами та психологами.

Фахівці стоматологічного центру «InStom» успішно вирішують всі проблеми з зубами. Регулярно підвищуючи кваліфікацію і освоюючи нові методики, наші лікарі пропонують найефективніші способи лікування зубів. У складних випадках на допомогу приходять протезування та імплантація.


Нам довіряють - ми ростемо!


Щорічно стоматологія «поповнює» свій арсенал новими технологіями, більш досконалими пломбувальні матеріали. Ми постійно тримаємо руку «на пульсі» інновацій - перевірені методики впроваджуємо в свою діяльність.

Високі результати нашої роботи відзначені званням «Краща стоматологічна клініка», відображена в Сертифікаті Українського Рейтингового Агентства. З недавніх пір «InStom» входить в ТОП-20 кращих стоматологічних клінік Києва.