Чарівну посмішку давно можна побачити не тільки в голлівудських фільмах, але і в звичайному повсякденному житті. Вона стала ознакою турботи про своє здоров'я.

У більшості людей незалежно від віку губляться зуби, і часто буває, що й не один, а всі, причини бувають різні, тут ми не будемо обговорювати причини, а розглянемо що ж відбувається з організмом після втрати зубів:

  • втрачається зовнішній вигляд і естетика посмішки
  • порушується функція жування
  • яка веде до різних захворювань шлунка і кишечника;
  • можливе зміщення сусідніх зубів;
  • зміна пропорцій особи;
  • порушення мови.

І все це робить негативний вплив не тільки на організм, але і на поведінку людини.

Єдиним виходом з цієї ситуації це відновлення втрачених зубів, і найсучаснішим способом є дентальная   імплантація.


Кожен день в світі встановлюється понад мільйон імплантів. На сьогодні це найсучасніше і успішне винахід для відновлення зубів і дозволяють змінити життя багатьом людям на довгі роки.

Вироблена імплантація збереже Вашу посмішку на довгі роки, і замінити вже втрачені зуби. Ваші нові імплантанти будуть служити Вам так само як і ті зуби, які Вам дала сама природа. Ви зможете нормально посміхатися, їсти, пити, і не випробовувати ті незручності, які притаманні при інших варіантах лікування, включаючи знімні протези.

 photo_2020-11-18_15-55-47.jpg

Види імплантатів, які Вам може запропонувати наш центр:


  • MEGA GEN ( ANY RIDGE) - Запатентована Knife Thread в поєднанні з поверхнею Xpeed. Забезпечує потресающію первинну стабілізацію і зростання стабільності. - НАНО -шар кальцію в поверхні SLA. - швидка і надійна остеоинтеграция. Ціна - 16800 грн.    
  ізображеніе_viber_2020-12-01_12-05-49.jpg
  • МІС (MIS)
Компанія MIS (Medical Implant Technologies Ltd.) була заснована в Ізраїлі в 1995 році. Сьогодні завод MIS - одне з найбільших, сучасних, технологічних і швидко підприємств в області дентальної імплантології. Ціна - 14000 грн.
 

Як довго служать імплантати?

Час служби імплантантів повністю залежить від Вас самих. Ретельний догляд за порожниною рота запобігає запалення, які призводять до втрати імплантатів.

Необхідний регулярний контроль два рази в рік, що б у разі будь-яких змін вчасно вжити необхідних заходів.

Процес імплантації

Єдиним правильним виходом при втраті зубів це - імплантація. Сучасні технології дають можливість зробити саму процедуру безболісною і ефективною. До плюсів імплантації можна віднести і те, що немає необхідності втручатися в сусідні зуби, і довговічність проведеної роботи. Ще одним плюсом є наступні відчуття, які нічим не відрізняються від розгубленості, здорового, попереднього, а саме Відсутність дискомфорту!

Основними вимогами для успішної   імплантації   є матеріали і якість імплантату, технічне забезпечення стоматологічної клініки, а також досвід і кваліфікація лікаря.