Якісне   лікування зубів   сьогодні залежить не тільки від лікаря-стоматолога, а й від технологій, які він використовує в своїй роботі, а якісне ендодонтичне лікування, особливо повторне, в більшості випадків неможливо без спеціальної збільшувальною оптики . Лікування під збільшенням   - технологічна вершина такої оптики.

Використання методу   лікування зубів під збільшенням - реальний шанс врятувати хворі зуби.

Показання


Збільшення   в стоматології спрощує діагностику захворювань зубів і ясен, допомагає при проведенні хірургічних операцій, а також при пародонтологічний, ортопедичному та ортодонтичному лікуванні.

Але в деяких випадках його використання не просто рекомендовано, а необхідно. Йдеться про лікування зубних каналів (ендодонтичної терапії), а саме при:

  • первинному лікуванні зубів зі складною будовою каналів (вузькі, нерівні канали);
  • витяганні старих пломб і установки нових;
  • видаленні з каналу уламків інструменту, залишеного там після неякісного лікування.
Особливості лікування

При традиційному лікуванні зубів стоматолог «орудує» лише дзеркалом і бачить тільки те, що в ньому відображається. За фактом лікування каналів проводиться на дотик, оскільки огляд обмежується дзеркалом, картина виходить неповною. А лікування під збільшенням     дозволяє дантиста працювати повноцінно, відкриваючи погляду все важкодоступні ділянки.

photo_2020-12-16_11-27-36.jpg

За допомогою методу лікування зубів під збільшенням можна:


  1. Діагностувати карієс на самих ранніх стадіях. Прилад дає побачити навіть найнезначніші за площею і глибиною ураження (в тому числі і в важкодоступних зонах фиссур - природних заглиблень в зубах), позбавляючи від необхідності рентгенівського обстеження і виключаючи опромінення. Виявивши їх вчасно можна вилікувати карієс без використання бормашини. Такий метод діагностики особливо кращий в дитячій стоматології.
  2. Зберегти живі тканини зуба. Працюючи з одним лише дзеркалом стоматолог видаляє велику кількість тканин зуба, зачіпаючи і абсолютно здорові ділянки. Маючи можливість використовувати бінокуляри для лікування зубів, лікар бачить повну картину і   зможе посікти тільки інфіковані тканини, залишивши здорові.
  3. Якісно запломбувати канали. В середньому ширина каналу становить 0,5-1 мм. Природно, лікаря складно переглянути весь канал і переконатися, що при пломбуванні він повністю був заповнений пломбувальних матеріалів. При збільшенні ж стоматолог може контролювати процес пломбування, виключаючи можливість появи порожнеч.
  4. Делікатно розпломбувати канал, не зачіпаючи здорові тканини.
  5. Використати фрагменти нервів під старою пломбою. При неякісному лікуванні кореневих каналів в них можуть залишатися нервові закінчення, що провокують болі. При лікування під збільшенням   ці фрагменти можна виявити і делікатно витягти.
  6. Видалити залишений в зубному каналі стоматологічний інструмент. Під збільшенням це можна зробити дбайливо, не пошкодивши здорові тканини.
  7. Запобігти лікарські помилки. Поломка інструменту в каналі, проколювання кореня зуба - такі ускладнення нерідко відбуваються при лікуванні кореневих каналів (особливо тих, які мають неправильну анатомічну форму). Під збільшенням подібні випадки травматизму можна попередити.  

Лікування під збільшенням   говорить про дбайливе ставлення до пацієнтів і турботі про їхнє здоров'я. Процедура лікування під збільшенням зручна, комфортна і приємна як для пацієнта, так і для лікаря.

 
  ДО ПІСЛЯ