Дефіцит кісткової тканини зустрічається в 60-70% випадків. Причиною цього можуть служити індивідуальні особливості анатомічної будови щелепи або атрофія кістки, що виникла в результаті видалення зубів.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам процедуру по нарощуванню кісткової тканини до товщини, необхідної для установки імплантату - синус-ліфтинг.

Синус-ліфтинг - збільшення обсягу кісткової тканини альвеолярного відростка в області верхньої щелепи до товщини, достатньою для установки зубного імплантату.

Операція полягає в наступному: ділянку дна гайморової пазухи зміщується вище початкового рівня, а простір, що утворився після зсуву, заповнюється кістковим матеріалом.


Синус-ліфтинг буває закритим і відкритим.

Перший застосовується у випадках, коли є місце для первинної стабілізації імплантату.

Відкритий синус-ліфтинг (з розрізом в стінці гайморової порожнини) використовують при недостатній кількості кісткової тканини.

PXL_20210116_090825137.PORTRAIT.jpg

Технологія синус-ліфтингу зробила доступною імплантацію навіть для пацієнтів з серйозним дефіцитом кісткової тканини.

Перед початком процедури хірург-імплантолог проводить докладне обстеження для виявлення запальних процесів, хронічних захворювань або анатомічних обмежень, а також визначення висоти кісткової тканини.

Після цього починається підготовка безпосередньо до операції.

На підставі даних комп'ютерної томографії, в спеціальній програмі створюється 3D-модель челюсті.Врач ретельно досліджує пазуху зсередини, виконує віртуальний синус-ліфтинг, визначає необхідний обсяг кісткового матеріалу.

Період повного відновлення ясна після процедури синус-ліфтингу становить 8-10 днів.

Після закінчення цього періоду лікар знімає шви.

Імплантація імплантатів проходить або прямо під час операції, або через 4-6 місяців після відновлення ясен (в залежності від товщини кістки).

У нашому центрі вже досить довго успішно проводяться операції синус-ліфтингу. Дуже важливо правильно розрахувати висоту кістки від нижнього краю щелепи до дна гайморової пазухи - це визначає успіх імплантації.