Лікування кореневих каналів - це найскладніша і непередбачувана робота в стоматології. Обмеженість візуального контролю це проблема з якою стикаються навіть досвідчені ендодонтист. Завдання фахівця, який лікує кореневі канали, якісно інструментально обробити і запломбувати всі кореневі канали в зубі. Для реалізації завдань сучасної ендодонтії з'явилося багато пристосувань і апаратів:

  • апекслокатор прилад для вимірювання довжини кореневого каналу;
  • ультразвук, створений спеціально для кореневих каналів;
  • мікроскоп, для візуалізації картини того, що відбувається в кореневих каналах;
  • системи горечей гутаперчі для якісної обтурації (пломбування) кореневих каналів.


У стоматологічному центрі« InStom »застосовується методика пломбування кореневих каналів зубів гарячої гутаперчею. За кордоном ця методика зарекомендувала себе як найбільш надійна і стала стандартом при лікуванні каналів.

При заповненні каналів розігрітій гутаперчею пломбувальний матеріал заповнює не тільки основний канал (як при інших методиках пломбування каналів), а й численні відгалуження.

Таким чином, відбувається герметичне запечатування всій канальцевої системи зуба, а, отже, попередження розвитку внутріканальной інфекції і утворення кіст і гранульом.

За своєю природою гутаперча є отверділим соком деяких дерев, що належать до сімейства Sapotaceae. Після спеціальної хімічної обробки гутаперча набуває дуже важливі властивості: біологічну інертність (не викликає алергії), не розчиняється у воді і біологічних рідинах (довговічність внутріканальной пломби), в твердому стані зберігає еластичність (зручність зберігання), при заданих температурах набуває плинність (зручність при пломбуванні ), під впливом спеціальних розчинників розчиняється (можливість вилучення з каналу).

Порівняльне дослідження віддалених результатів пломбування каналів зубів гарячої гутаперчею і використання інших пломбувальних матеріалів (пасти, смоли, холодна гутаперча) говорять на користь першої.

Відсутність повсюдного застосування технології пломбування каналів зубів гарячої гутаперчею в стоматології України пояснюється порівняльної дорожнечею апаратів і витратних матеріалів і необхідністю спеціального навчання персоналу.

В нашому центрі застосовується апарат і гутаперча SuperEndo - Alpha II і SuperEndo Beta, виробництва компанії B&L Biotech, яка є світовим лідером в розробці технологій для ендодонтичного (внутріканального) лікування .


Бездротовий прилад для тривимірної обтурації кореневих каналів методом вертикальної гарячої конденсації


Бездротовий прилад для тривимірної обтурації кореневих каналів термопластичной розігрітій гутаперчею/Резілоном методом BackFill.

Для довгої служби Ваших зубів лікарі-стоматологи стоматологічного центру «InStom» рекомендують застосування гарячої гутаперчі при пломбуванні кореневих каналів.

Ціна від 800-1200 грн. за 1 кореневої канал.

Наші роботи. Пломбування каналів гарячою гутаперчею.