Щоб зберегти здоров'я і красу зубів, як відомо, за ними потрібно правильно доглядати. І однією тільки зубної щітки і пасти для цього недостатньо.

Ефективно доглядати за зубами в домашніх умовах неможливо, так як цей догляд лише поверхневий. Кожній людині, уважно ставиться до себе, просто необхідні професійна чистка зубів, профілактика зубного каменю і нальоту. Ці процедури успішно проводяться в стоматологічних кабінетах при використанні найсучасніших технологій. Зуби стануть чистими, гладкими і сяючими своєю білизною після того, як до них застосовані такі процедури, як Air-flow відбілювання зубів, ультразвук та інші.

Давно використовувана в стоматологічних кабінетах механічне чищення зубів вже досить застаріла, до того ж вона має свої недоліки. На зміну їй прийшла нова, більш досконала методика Air-flow, при якій не травмуються ясна і не пошкоджується зубна емаль.

Air flow (ейр флоу) в перекладі з англійської означає «повітряний потік». Для процедури використовується піскоструминний апарат Air-flow, але в якості діючої речовини, звичайно ж, застосовується не пісок, а спеціальна лікувальна суміш з води і абразивного кошти (карбонат кальцію). Частинки порошку оброблені і мають кулясту форму, що дозволяє не тільки не пошкоджувати емаль але і досягає ефект полірування. Має нейтральний смак без присмаку соди. Ідеально підходить для людей, які страждають алергією. Цей розчин під тиском подається на поверхню зубів, ретельно очищаючи їх. Під час чистки видаляються і м'який підясневих, і щільний зубний наліт.

Рекомендується робити чистку не рідше ніж раз на півроку.

Ціна - 1200 грн.