Протезування на імплантатах (виготовлення та встановлення коронок і мостів на імпланти) - відшкодовує втрачені зуби, часто дозволяючи уникнути виготовлення знімного протезу.

Після того як відбудеться хіріргіческій етап, безпосередньо імплантація, через 2 - 3 місяці починається ортопедичний етап, покриття імплантату коронкою.

Після імплантації пройшло 2 - 3 місяці, і ясна повністю відновилася (заросла) над имплантом. Для оголення імпланта в його головної частини, проводиться маніпуляція за мінімальним розрізання ясна і установці формувача ясен.

Фактично це необхідно для загоєння ясен в області, де в подальшому буде встановлено абатмент і коронка. Загоєння відбувається протягом 1,5-2 тижнів.

Потім встановлюється абатмент і відбувається виготовлення металокерамічної коронки.

Ми можемо запропонувати Вам такі види абатментів:


 1. Стандартні
  – Прямі
  – Кутові
 2. Індивідуальні
  – Цільноврезеровані
  – Титанові
  – цирконієві
  – комбіновані
  – Металеві


Метал коронки може бути різний. Кобальто-хромовий сплав, золото, платина і деякі інші метали, але в будь-якому випадку зверху металу буде керамічний шар. Переваги благородних металів в їх бактерицидності та довговічності.

ПРИКЛАД НАШОЇ РОБОТИ


Імплантат фірми МІС, індивідуальний комбінований абатмент на цирконієвої основі і безметалловая керамічна коронка.

Протезування на імплантатах - це не панацея, але найбільш сучасна і фізіологічна методика повноцінного відновлення зубного ряду.


У класичному протезуванні на імплантатах застосовується принцип: один зуб - один імплант, тобто на місці кожного втраченого зуба встановлюється один імплант. Для скорочення витрат можливо протезування за допомогою мостів з опорами на імплантатах. Два імпланта - три коронки. Тут відбувається економія на установки одного імпланту.