Далеко не всім людям дано від природи красиві, рівні зуби. Дефекти зубного ряду - не просто естетичні проблеми, які здатні загнати людини в комплекси. Не менш важливим є неможливість підтримувати гігієну порожнини рота.

Чищення зубів щіткою або ниткою з часом не дають потрібних результатів, що поступово призводить до карієсу і патологій ясен. Плюс до всього неправильний прикус, яким зазвичай супроводжуються дефекти зубного ряду, нерідко призводить до порушень в роботі шлунково-кишкового тракту і розвитку захворювань щелепи. На щастя ці проблеми вирішують брекети.

Ефективності методики використання брекетів

Як уникнути цих проблем і знайти гарну здорову усмішку? Найефективніший спосіб - встановити брекети, установку брекетів в місті Київ пропонує стоматологічний центр InStom.

За допомогою брекет-систем різного призначення можна вирішити багато проблем зубного ряду. У їх числі:

 • занадто щільне розташування зубів;
 • викривлення різної етіології;
 • великі або нерегулярні проміжки в процесі росту;
 • випирання одного або декількох зубів;
 • подвійні ряди зубів.


Ортодонтичні брекети- складні незнімні конструкції (брекети), які підходять для пацієнтів різного віку. У дорослих відновлення зубного ряду - процес більш тривалий, ніж у дітей.

Пов'язано це з тим, що у дорослих кістки лицьового черепа не ростуть. Тому деякі способи корекції & nbsp; брекетами & nbsp; можуть виявитися малоефективними. У таких випадках на допомогу приходить щелепно-лицьова хірургія.

Варіанти і види брекет-систем від стоматологічного центру InStom в Києві

З кожним роком брекети стають все більш досконалими. З часу їх винаходу пройшло більше ста років - за цей час вони зазнали безліч змін.

Сучасні брекети:

 • менш помітні на зубах,
 • зручні і естетичні,
 • легко встановлюються,
 • брекети не потребують складних правил догляду.


Вибір конструкції визначається на основі індивідуального клінічного випадку і з урахуванням побажань клієнта. Стоматологічний центр InStom пропонує брекети в Києві, декількох видів:

 • Металеві (4000 грн за 1 щелепу)

Недорогі, біосумісні з організмом людини. З важливих переваг - відсутність нікелю і мала ступінь тертя між пазом скоби і дугою.


 • Керамічні ( 12000 грн за 1 щелепу )

Брекети матового або білого кольору з полікристала. InStom працює з ортодонтичними скобами фірми ЗМ з металевим пазом, що зменшує тертя з дугою. Такі конструкції несприйнятливі до фарбувальних речовин, що містяться, наприклад, в каві, чаї, але перевищують розміри металевих аналогів.

 • Сапфірові (15625 грн за 1 щелепу)

Дорогі естетичні брекети на основі монокристала (прозорої кераміки). З мінусів - крихкість.

 • Лінгвальні ( від 1500$ за 1 щелепу )

Брекет-системи невидимки, що фіксуються на внутрішній поверхні зубів.


Сапфірові брекети

Самолігуючі брекети

Лінгвальні брекети

Самолігатурні брекети (від 800 $ за 1 щелепу)

Самолігуючі (cамолігатурні) - інноваційні брекети, в яких дуга в пазі знаходиться в пасивному стані. Мінімум травматичності - більше ефекту.

Термін лікування брекетами

Тривалість носіння брекетів залежить від багатьох факторів: особливостей конкретного випадку, віку пацієнта, типу скоб (брекетів), супутніх захворювань. Важливу роль відіграє і чітке дотримання рекомендацій лікаря. Середній термін усунення дефектів зубного ряду за допомогою брекет-систем - до півтора років.