Комп'ютерна анастезія STA
       

Комп'ютерна анастезія STA

Система локальної анестезії CompuDentSTA

Комфортно для стоматолога - безболісно для пацієнта.

Робота стоматолога пов'язана з переживаннями пацієнтів, почуття страху, біль, тривога, все це вирішується за допомогою локальної & nbsp; комп'ютерної анестезії & nbsp; CompuDentSTA, яка зменшує стрес не тільки пацієнта, але і самого лікаря під час лікування.

Хтось, готовий посперечатися з тим, що сама анестезія повинна бути безболісною і комфортною? Лікарі стоматологи додають до цього еще деякі побажання: «безпека» та «простота» в роботі.

Компанія "Milestonescilntific" розробила нову технологію подачі розчину анестетика який з успіхом застосовується в медицині і в стоматології, завдяки цьому всі вище перераховані вимоги стають здійсненними. Апарат CompuDentSTADriveUnit це компютерізірованная інноваційна система, яка складається з компютерізованного базового блоку, ергономічного наконечника, і ножної педалі, перевага даної системи STA це: безболісність інекцій завдяки точному контролю за швидкістю, кількістю і тиском подається розчину. Тільки в даній системі використовується унікальна система CompuFlou розроблена доктором Марком Хофманом сосвместно з виробником, і запатентована компанією «Milestonescilntific».

Дана технологія дозволяє виконувати підшкірне введення розчину анестетика, яка дозволяє виконувати місцеве знеболення повністю контролюючи швидкість подачі розчину, при просуванні голки в глиб тканини, так звана технологія - DPS (DynamicPressureSensingTechnology), завдяки даній технології лікар повністю контролює введення ін'єкції.

Наша стоматологія застосовує саме цю систему комп'ютерної анестезії STA (SingleToothAnesthesia), з цього кількість і місце введення анестетика, розраховується комп'ютером індивідуально, з огляду на анатомічні та фізіологічні особливості організму клієнта.

Переваги даної анестезії:

  • Високий рівень комфорту;
  • Іновваціонний і безболісний метод;
  • Розрахунок обсягу анестетика - індивідуально;
  • Відсутня оніміння язика, губ, щік, що істотно зменшує ─ дискомфорт;
  • По закінченню лікування, симптоми заморозки проходять досить швидко;
  • Введення ін'єкції в оптимальні для знеболювання місця;
  • Після даної процедури немає головного болю;

Важливо:

Для дитячого прийому, наконечник комп'ютерної анестезії STA має не настільки страхітливий вигляд, в порівнянні з традиційним стоматологічним шприцом.

Так само даний наконечник може бути модифікованим, і ховатися в руці стоматолога - для використання у пацієнтів, які бояться виду голки або шприца.

Анестетик вводиться нижче больового порогу пацієнта, що робить процес проведення анестезії безболісним! Таким чином прікусиваніе губ і язика - відсутнє.

Тато і мама щасливі, що в їхньої дитини менше страхів

Ціна - 450 грн.


 

Наша адреса

InStom - Стоматологічний центр
Україна, м. Київ,
вул. А. Аболмасова, 4

Графік роботи

з ПН. по ПТ. - з 9:00 до 20:00
Субота - з 9:00 до 16:00
Неділя - вихідний

Контакти

avrora.inna@gmail.com
(093) 976-68-03
(067) 508-38-03